3444462

22 жовтня відбулася зустріч начальника Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимира Задорожного з представниками бізнесу Лубенського району. Участь у зібранні  взяли голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.

Володимир Задорожний вручив подяки представникам бізнесу Лубенщини та грамоти працівникам Лубенської ОДПІ.

Заступник начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Людмила Голуб говорила про налагодження партнерських стосунків та створення сприятливих умов для ведення бізнесу в регіоні.

Начальник відділу місцевих податків і зборів, плати за землю, ресурсних та неподаткових платежів управління оподаткування та контролю об’єктів і операцій ГУ Міндоходів у Полтавській області Юрій Авдєєнко зупинився на питанні спеціального режиму оподаткування сільськогосподарських товаровиробників відповідно до Податкового кодексу України.

Учасники зустрічі обговорили підняті питання.