DSC_8207  Лубенщина відсвяткувала одне з найулюбленіших народних свят - Івана Купала. Загальнорайонне народне гуляння було проведено на луках у селі Засулля.

Сюди завітали дорослі і малі – усі, кому не байдужі звичаї наших пращурів, хто любить українську пісню, запальний танець і вірить у чудодійну силу папороті

DSC_8252

Щоб привітати лубенців зі святом, поспостерігати за незабутнім театралізованим дійством у центрі якого Водяний і русалки, виступами народних аматорських колективів, якими славиться Лубенський край, на засуьські луки прибули заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, заступники голови райдержадміністрації Василь Куксань та Микола Федоренко. Справжнім поціновувачам народних традицій вони побажали гарного настрою, оптимізму та здійснення усіх заповітних мрій у чарівну купальську ніч.

А заряд незабутніх позитивних враження лубенці отримали споглядаючи виступи

Богдана Приймака, Наталії Герасименко, Аліни Шевельової, Катерини Кондратенко, Інни Кисіль, Юрія Задорожнього, а також танцювальних колективів «Водограй», «Аміра», вокального ансамблю «Любисток».  Красуні-русалки частували присутніх медом, а Рудий Панько, якого майстерно зіграв Сергій Дуда, - жартами.