33344444

30 вересня з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у читальному залі центральної районної бібліотеки імені В. Малика зібралися працівники книгозбірень району, аби по-сімейному тепло і щиро відзначити своє професійне свято. Розділити радість зустрічі завітали голова районної ради Олексій Дядечко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, начальник відділу культури і туризму Людмила Пазенко, партнери, читачі, благодійники. Невимушено і лірично вели захід директор централізованої бібліотечної системи Валентина Сьомак та працівник бібліотеки імені В. Малика Олена Василенко. Голова районної ради та заступник голови райдержадміністрації не шкодували щирих слів на адресу великого, дружного, духовно багатого колективу бібліотечних працівників району, а також відзначили кращих Почесною грамотою районної ради та райдержадміністрації. Бібліотекар Войнихівської бібліотеки Олена Піщаленкоотримала Почесну грамоту Полтавської обласної ради.

Зі словами вітань до колег по праці звернулась начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко. Звучали поздоровлення від голови благодійного фонду «Слово» Олександра Сиченка, членів Національної спілки письменників України Наталії Баклай, Раїси Плотникової, Миколи Кононенко, поета Миколи Кочерги, представників громадських організацій «Твій світ» та « Жінки за майбутнє дітей України». Приємним подарунком до свята став виступ аматорів сцени районного будинку культури, учасників лялькової студії «Гостинець». З гарним настроєм залишали затишний зал районної бібліотеки учасники свята, окрилені увагою і піклуванням про них – вірних зберігачів і популяризаторів духовної спадщини поколінь.