DSC06554

27 вересня відбулася двадцята сесія Лубенської районної ради шостого скликання, яку провів голова районної ради Олексій Дядечко. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови районної ради, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, представники засобів масової інформації.

Перед початком роботи сесії голова районної ради Олексій Дядечко разом з головою районної державної адміністрації Віктором Алєксєєнко вручили Почесну грамоту завідувачу Войнихівської бібліотеки Олені Піщаній за особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, багаторічну сумлінну працю та з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня бібліотек.

Книжковим подарунком було відзначено і бібліотекаря Новаківської сільської бібліотеки Олену Симоненко, яка зайняла почесне   друге місце у конкурсі   «Кращий бібліотекар України».

Заступник голови районної ради Євгенія Яковченко зачитала присутнім повідомлення від голови фракції В.О. «Батьківщина» Сергія Третяка про введення до складу фракції депутатів районної ради Івана Дзуса та Романа Сидоренка, які представляють партію «Фронт змін».

Потім депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самійленко ознайомила присутніх з рядом бюджетних питань: «Про внесення змін до рішення районної ради від 17 травня 2013 року «Про передачу в 2013 році бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району на безкоштовний підвіз   школярів»: до районного бюджету   передається на безкоштовний підвіз школярів 22950 грн; «Про   внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік: на утримання установ районного значення та проведення ними заходів, виконання програм, затверджених районною радою, за рахунок вільного залишку бюджетних коштів додатково спрямовується 482,6 тис.грн; «Про передачу в 2014 бюджетних трансфертів між місцевими   бюджетами Лубенського району на централізоване   тимчасове   зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду: сума трансфертів складає 120 000 гривень; «Про передачу в 2014   році бюджетних трансфертів між місцевими   бюджетами Лубенського району на утримання ЦДЮТ»: сума трансфертів складає 548 365 гривень; «Про передачу в 2014 році бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району на безкоштовний підвіз школярів: погоджено передачу трансфертів девяти сільськими радами на загальну суму 337824 грн. Усі проекти рішення були одноголосно підтримані депутатами.

В ході роботи сесії було погоджено звільнення директорів шкіл: Шершнівської ЗШ І-ІІ ступенів Катерини Коротун, у зв’язку з виходом на пенсію за віком,   директора Губської ЗШ І-ІІ ступенів Володимира Кісенка, В’язівської   ЗШ   І-ІІ ступенів Олександра Яловця,   у зв’язку з переходом на іншу роботу, директора Тарнавщанської ЗШ І-ІІ ступенів Любові Ульянової, у зв’язку з ліквідацією Тарнавщанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

DSC06566

Рішенням сесії також затверджено технічну документації з нормативної   грошової оцінки земельної ділянки,   наданої в оренду ПП «Амарант-Агро», схвалено перерахунок кількості споживачів гарантованих послуг по дошкільній освіті в районі, погоджено зміни умов трудових договорів: директору Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів Миколі Крутієві, Тарандинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів Миколі Кадуці, строк дії трудового договору складає рік, директорам Засульської гімназії Анатолієві Савенкову, Вовчицького ліцею Володимиру Костюку, Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів Сергію Миснику, Новаківської ЗШ І-ІІІ Андрієві Рудеві, Литвяківської ЗШ І-ІІІ Тамілі Костюк,   Вищебулатецької ЗШ І-ІІІ ступенів Юрію Єремієвському, Вільшанської ЗШ І-ІІ ступенів Світлані Сердюк -  три роки.

Підсумки роботи сесії підбив голова районної ради Олексій Дядечко. Він подякував депутатам за плідну, злагоджену працю.