24 червня у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення свята Дня державного службовця.

Державних службовців Лубенщини з професійним святом привітали голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.

-    Від імені апарату районної ради, депутатів району, сільських голів Лубенщини сердечно вітаю колег – державних службовців, з професійним святом. Бажаю наснаги, невичерпного оптимізму, діловитості, успішного розв’язання сільських проблем, плідних звершень на благо Вітчизни, - побажав присутнім Олексій Дядечко.

-    Відповідальність за розвиток суспільства, встановлення в ньому рівноправності, свободи, демократії покладена на державних службовців. Президент України Віктор Янукович постійно наголошує на професійному рості держслужбовців, їх чесності, порядності, вмінні працювати з людьми. Такі критерії є головними при конкурсному відборі кадрів і у нас, на Лубенщині, – зазначив у своєму виступі Віктор Алєксєєнко

Кращим державним службовцям під оплески присутніх очільники районної влади вручили почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації. Їх отримали Валентина Єндоренко, Тетяна Колєснік, Наталія Масюк, Олена Губська, Валентина Васильченко, Наталія Стромко, Юлія Білокінь, Олексій Огієнко, Євгеній Сірченко, Сергій Гречуха,Олександр Різуненко. Подяками обласної державної адміністрації за участь в обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» отримали начальник відділу архітектури та ЖКГ райдержадміністрації Сергій Сіряченко та головний спеціаліст фінансового управління райдержадміністрації Лідія Стеценко.