2211111111111

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти із 23 по 29 вересня на Лубенщині проходить «Тиждень Дошкілля». У ці дні батьки мають змогу ознайомитися з традиціями дошкільних навчальних закладів, відвідати заняття у групах, поспілкуватися з вихователями та дітьми.24 вересня у дитячих садках району відбулися творчі виставки малюнків та робіт, присвячених Всеукраїнському дню дошкілля. Наймолодші діти зробили яскраві аплікації із осіннього листя. Старші дошкільнята, назбиравши каштанів, жолудів та інших природних матеріалів, виготовили багато улюблених тваринок. До участі у виставках із задоволенням долучилися і батьки, створивши прекрасні композиції із природного матеріалу, бісеру, паперу та картону. Приваблюють зір вироби педагогів із вихованцями: орігамі, квілінг, поробки з дерева, в’язані овочі та фрукти, казкові герої та квіти.Добре налагоджена й організована взаємодія і тісна співпраця педагогів і батьків є основою всебічного розвитку та виховання дітей.