34444444444444444

В рамках обласного огляду-конкурсу роботи клубних закладів із збереження та популяризації народних традицій, звичаїв та обрядів "Українська минувшина та сучасність" у кафе «Калина» у селі Пишне відбулося українське весілля XVII століття. Весільний обряд записаний у селах Халепці та Калайдинці Лубенського району та вміло відтворений фольклорним колективом «Горлиця», учасниками художньої самодіяльності Калайдинцівського СБК та учнівським і педагогічним колективами місцевої школи.Весілля – стародавній звичай, що сягає своїм корінням у далеке минуле і являє собою унікальне дійство з елементами театральності. Як фольклорне явище, воно містить у собі величезний потенціал народу, відбиваючи його менталітет і пріоритети.Ми повинні зберігати, популяризувати та відроджувати народні традиції, звичаї та обряди, особливо ті, що пов’язані зі створенням сім'ї, продовженням роду та поважним ставленням до батьків, до родини.