52222333331122

Стало вже доброю традицією до свят організовувати сільськогосподарські ярмарки. У неділю, 22 вересня, жителі та гості міста і району мали змогу відвідати розширений святковий ярмарок з нагоди 1025-річчя утворення Лубен, організований районною державною адміністрацією спільно з виконавчим комітетом міської ради. Метою таких заходів є забезпечення лубенців якісною продукцією місцевих виробників у широкому асортименті за доступними цінами.

Тому при організації ярмарків першочергова увага приділяється ціновій політиці. Саме забезпечення населення якісними продуктами та товарами широкого вжитку є важливою складовою програми Президента України Віктора Януковича «Україна для людей» та його соціальних ініціатив.Учасниками ярмарків є сільськогосподарські виробники, фермерські, селянські господарства та приватні підприємці, які реалізують власну продукцію за цінами значно нижчими від роздрібних та ринкових.

У неділю на ярмарку був представлений широкий асортимент сільськогосподарської продукції, продовольчих і непродовольчих товарів, продукції громадського харчування, а також сувеніри, вироби з дерева. Взяли участь 35 сільгосптоваровиробників Лубенського та сусідніх районів. Реалізовано 2,5 тонни м’яса, 300кг м’ясних виробів, 500 кг живої риби, кролі живі, птиця різана, 800 кг молока, 7200 штук яєць, 2 тонни меду, 14 тонн зерна, 8 тонн картоплі, 8 тонн цибулі, 2 тонни кавунів, 3 тонни капусти, 3 тонни буряка, 4 тонни моркви, 500 кг яблук, чаї, лікарські трави, саджанці. Відвідувачі мали змогу придбати все необхідне, поспілкуватися. Разом з усіма ярмаркували голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, голова районної ради Олексій Дядечко, міський голова Олександр Грицаєнко, народний депутат України Володимир Пилипенко, заступники голови райдержадміністрації.