555555889888

14 вересня у селі Калайдинці  відбулася районна спартакіада серед спортивних колективів Лубенського району. Участь у змаганнях взяло 16 команд.

На заході побували голова Лубенської районної ради Олексій Дядечко, голова Лубенської райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови райдержадміністрації Микола Федоренко, завідувач сектору  у справах сім"ї, молоді та спорту  Віта Брюховецька,сільський голова Калайдинцівської  сільської ради Василь Гава.

З вуст очільників влади лунали слова підтримки та побажання перемоги тим, хто понад усе любить спорт. Керівники району - Олексій Дядечко, Віктор Алєксєєнко зазначили, що на Лубенщині постійно працюють над втіленням в життя соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо розвитку спорту, популяризації здорового способу життя, розширенні мережі спортивних секцій і гуртків   і так буде і надалі.

Спортсмени Лубенщини демонстрували своє вміння в легкій атлетиці,  штовханні ядра та гирі, стрибків у довжину, підтягуванні на перекладині, міні - футболі, і, традиційно, перетягуванні канату.

У змаганнях з легкої атлетики, біг 100м І місце серед жінок посіла Угляй Олександра з с. Калайдинці, ІІ – Шліпова Олександра з с. Н. Оріхівка, ІІІ –Довгаленко Дарина з с. Оріхівка; серед чоловіків: І місце – Маслак Оленксандр із с. В. Булатець; ІІ – Михайленко Вячеслав із с. Калайдинці; ІІІ місце розділили Сацький Микола з с. В. Булатець та Федорченко Максим. З бігу на 800м серед жінок І місце – Ятлова Альона з с. Н. Оріхівка; ІІ – Приймаченко Тетяна з с. В. Булатець; ІІІ – Бихкало Ганна з с. Калайдинці. Серед чоловіків І місце посів Маслак Олександр із с. В. Булатець, ІІ – Різник Олексій із с. Калайдинці, ІІІ – Сидорченко Максим із с. Засулля.

5111112333У легкоатлетичній естафеті перемогли легкоатлети с. Калайдинці, ; ІІ – с.В. Булатця; ІІІ – с. Н. Оріхівки.У стрибках в довжину серед жінок І місце – Пономаренко Тетяна с. Н. Оріхівка; ІІ – Плескач Валентина с. Н. Оріхівка; ІІІ– Семперович Каріна с. Засулля. Серед чоловіків І місце – Несен Роман с. В. Булатець; ІІ – Батієвський Григорій с.Калайдинці та Михайленко В’ячеслав с. Калайдинці, ІІІ– Ксеньченко Валерій с. Н. Оріхівка.Штовхання ядра: жінки Семперович Каріна с. Засулля; ІІ – Ластовецька Марія с.Засулля; ІІІ – Гапченко Юлія с. Тарандинці. Чоловіки: І місце – Косяк Вячеслав с.Тарандинці; ІІ – Бибик Роман с. В. Булатець; ІІІ – Темченко Ігор с. Ждани.Підтягування на перекладені: І місце – Петкевич Сергій с. В. Булатець; ІІ –Калініченко Владислав с. Засулля та Сидоренко Єгор с. Тарандинці; ІІІ – Береза Максим с.Березівка та Ісенко Віталій с. Окіп.Штовхання гирі: жінки І місце – Карамян Ані с. Тарандинці; ІІ – Гапченко Юлія с. Вили; ІІІ – Плескач Валентина с. Н. Оріхівка; чоловіки І місце Гонтаренко Володимир с. Тарандинці; ІІ - Сапа Євген с. Засулля та Кравецький Олександр с. Калайдинці; ІІІ – Баранов Олександр с. Засулля.Міні - футбол: І місце – с. Калайдинці; ІІ – с. Ждани.Перетягування канату: І місце посіла команда с.Калайдинці; ІІ – с.Ждани.В загальнокомандному заліку І місце посіла команда із села Калайдинці; ІІ місце – команда с. Тарандинці, ІІІ місце – команда із села Засулля.Головний суддя змагань голова КПФСТ «Колос» Ігор Юшко.

10111222