1. Про звіт голови Лубенської районної ради.

2. Про районний бюджет Лубенського району на 2023 рік.

3. Про затвердження районної комплексної Програми із забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2022 - 2024 роки.

4. Про внесення змін до рішення шостої сесії районної ради восьмого скликання № 136-VI від 19 серпня 2021 року «Про затвердження районної комплексної Програми розвитку місцевого самоврядування Лубенського району на 2021 - 2024 роки».

5. Про затвердження плану роботи Лубенської районної ради на 2023 рік.

6. Про затвердження плану діяльності районної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік.

7. Про затвердження списку присяжних Чорнухинського районного суду Полтавської області.

8. Про внесення змін до рішення першої сесії восьмого скликання районної ради від 15 грудня 2020 року «Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради Качаненко Т.П. та визначення умов оплати праці».

9. Про внесення змін до рішення першої сесії восьмого скликання районної ради від 15 грудня 2020 року «Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови районної ради Циганенку О.М. та визначення умов оплати праці».

10. Про внесення змін до рішення першої сесії восьмого скликання районної ради від 15 грудня 2020 року «Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови районної ради Цимбал О.В. та визначення умов оплати праці".

11. Про звернення депутатів Лубенської районної ради до голів територіальних громад Лубенського району щодо надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю.

12. Про звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Полтавської обласної військової адміністрації, Полтавської обласної ради та територіальних громад Лубенського, Миргородського і Кременчуцького районів Полтавської області щодо фінансової підтримки Комунального підприємства «Лубенський обласний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради».

13«Про звернення депутатів Лубенської районної ради до Президента України щодо повернення до Верховної Ради України  з пропозиціями (накладання вето) проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності   (№5655 від 11.06.202р.)».