ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Тринадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22грудня2022 р                   м. Лубни                           № 203 - XIII

Про звернення депутатів

Лубенської районної ради

Відповідно до частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Ухвалити звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Президента України щодо застосування вето до проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності» (№5655 від 11.06.2021). (текст звернення додається).
  2. Виконавчому апарату районної ради направити звернення до Президента України.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради.

Голова районної ради                                             Тетяна КАЧАНЕНКО