ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Тринадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2022 р                 м. Лубни                                   № 202 - XIII

Про звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Полтавської обласної військової адміністрації, Полтавської обласної ради та територіальних громад Лубенського, Миргородського і Кременчуцького районів Полтавської області щодо фінансової підтримки Комунального підприємства «Лубенський обласний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради»

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення депутатів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області, затвердженого рішенням позачергової двадцять третьої сесії восьмого скликання Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської областівід 17 листопада 2022 року «Про підтримку КП «Лубенський обласний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Ухвалити звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Полтавської обласної військової адміністрації, Полтавської обласної ради та територіальних громад Лубенського, Миргородського і Кременчуцького районів Полтавської області щодо фінансової підтримки Комунального підприємства «Лубенський обласний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради»(текст звернення додається).

2. Виконавчому апарату районної ради направити копію рішення та звернення доПолтавської обласної військової адміністрації, Полтавської обласної ради та територіальних громад Лубенського, Миргородського і Кременчуцького районів Полтавської області.

1. Доручити голові Лубенського районної ради Тетяні КАЧАНЕНКО спільно з головою Лубенської РВА та керівниками територіальних громад Лубенщини провести круглий стіл щодо фінансової підтримки Комунального підприємства «Лубенський обласний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради.

Голова районної ради                                   Тетяна КАЧАНЕНКО