ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Тринадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2022 року                   м. Лубни                        № 198 -ХIII

Про внесення змін до рішення першої сесії районної ради восьмого скликання від 15 грудня 2020 року «Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради Качаненко Т.П. та визначення умов оплати праці»

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 4 частини 1 статті 14, пункту 4 частини 2 статті 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», враховуючи рекомендації постійної комісії Лубенської районної ради з питань дотримання законності, правопорядку та антикорупційної політики, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

Внести зміни до рішення першої сесії районної ради восьмого скликання від 15 грудня 2020 року ««Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради Качаненко Т.П. та визначення умов оплати праці», виклавши пункт 1 наступного змісту:

1. Присвоїти голові Лубенської районної ради Полтавської області Качаненко Тетяні Петрівні 5 (п’ятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах третьої категорії з дати обрання на посаду голови районної ради, а саме з 08 грудня 2020 року.

Голова районної ради                                                       Тетяна КАЧАНЕНКО