ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Тринадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 грудня 2022 року                 м. Лубни                       № 194 - XIII

Про внесення змін до рішення шостої

сесії районної ради восьмого скликання № 136-VI

від 19 серпня 2021 року «Про затвердження районної

комплексної Програми розвитку місцевого

самоврядування Лубенського району

на 2021 - 2024 роки»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення належних умов роботи органів місцевого самоврядування Лубенського району, сприяння підвищенню ефективності їх роботи в цілому, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення шостої сесії районної ради восьмого скликання № 136-VI від 19 серпня 2021 року «Про затвердження районної комплексної Програми розвитку місцевого самоврядування Лубенського району на 2021 - 2024 роки» (додаються).
  2. Рекомендувати фінансовому відділу Лубенської районної державній адміністрації при формуванні показників районного бюджету передбачити кошти на реалізацію заходів Програми.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів та бюджетних відносин.

Голова районної ради                                                          Тетяна КАЧАНЕНКО