ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Третя сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 лютого 2021 року                                                   №   95 -  III

Про звернення депутатів Лубенської

районної ради до голів територіальних

громад Лубенського району Полтавської

області

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до голів територіальних громад Лубенського району Полтавської області.
  2. Доручити виконавчому апарату районної ради направити звернення до територіальних громад Лубенського району Полтавської області в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                     Т.П.Качаненко

Звернення додається