ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Двадцять восьма сесія сьомого скликання

від 11 квітня 2018 року

Про звернення депутатів Лубенської районної ради до Президента України,

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної державної адміністрації.

2. Доручити виконавчому апарату районної ради направити звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної державної адміністрації в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, транспорту, зв’язку, підприємництва та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                            Г.М. Угляниця

Переглянути додатки