ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

від 19 грудня 2014 року

Про хід виконання районної Програми

розвитку культури на 2013-2015 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», з метою створення сприятливих умов для розвитку культури, творчих колективів, аматорського народного мистецтва, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про хід виконання районної Програми розвитку культури на 2013-2015 роки взяти до відома.

2. Районній державній адміністрації:

Продовжити роботу по виконанню районної Програми розвитку культури на 2013-2015 роки.

Постійно удосконалювати форми організації змістовного відпочинку населення району.

Систематично працювати над зміцненням матеріально-технічної бази закладів культури, творчих колективів.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                О.В.Темченко