ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Тридцята сесія шостого скликання

від 19 грудня 2014 року

Про внесення змін до рішення

районної ради від 22 листопада 2013 року

«Про Програму соціального захисту

населення Лубенського району

«Турбота» на 2014 – 2015 роки»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та, з метою посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції та підтримки їх родин, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення двадцять першої сесії шостого скликання від 22 листопада 2013 року «Про виконання Програми по соціальному захисту населення району «Турбота» на 2013 рік та про Програму соціального захисту населення Лубенського району «Турбота» на 2014 – 2015 роки» (додаються).
  2. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечити організацію виконання цього рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                       О.В. Темченко

Переглянути додатки до проекту рішення " Про внесення змін до рішення районної ради від 22 листопада 2013 року "Про Програму  соціального захисту  населення "