ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Двадцять восьма сесія шостого скликання

від 19 вересня 2014 року

Про передачу в 2015 році

бюджетних трансфертів

між місцевими бюджетами

Лубенського району

на безкоштовний підвіз школярів

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статей 92, 101, 106 Бюджетного Кодексу України, з метою забезпечення регулярного безкоштовного підвезення до місця навчання і додому школярів, які проживають на території Лубенського району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити передачу до районного бюджету в 2015 році бюджетних трансфертів у сумі 1066054 гривні на безкоштовний підвіз до місця навчання і додому школярів, які проживають на території Лубенського району (показники міжбюджетних трансфертів додаються).

2. Голові районної ради Темченку О.В. укласти договори про передачу бюджетних трансфертів у 2015 році між районною та сільськими радами в строки визначені законодавством.

3. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                       О.В.Темченко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про передачу в 2015 році  бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами  Лубенського району  на безкоштовний підвіз школярів"