ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Двадцять восьма сесія шостого скликання

від 19 вересня 2014 року

Про звернення   депутатів Лубенської

районної ради Полтавської області

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної   комісії з питань землекористування, районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Прийняти звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Верховної Ради України, Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо підтримки сільськогосподарських товаровиробників (додається).

2. Направити звернення до Верховної Ради України, Міністерства аграрної політики України та опублікувати в міськрайонній громадсько-політичній газеті «Лубенщина».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань землекористування.

Голова районної ради                                                                      О.В.Темченко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про звернення депутатів Лубенської  районної ради Полтавської області"