ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Двадцять восьма сесія шостого скликання

від 19 вересня 2014 року

Про затвердження технічної документації

по нормативній грошовій оцінці земельної

ділянки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10,81,118,186,201,206 Земельного Кодексу України, Закону України "Про оцінку землі", Податкового кодексу України, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки площею 38,00 га, в сумі021 855,41 гривень, яка надана в користування гр. Орошану Валерію Георгійовичу – для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів на території Калайдинцівської сільської ради Лубенського району (додається).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань землекористування.

Голова районної ради                                                                      О.В.Темченко