ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Двадцять шоста сесія шостого скликання

від 18 липня 2014 року

Про створення Громадської

ради народної довіри

Відповідно до статті 43   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», зметою   сприяння участі громадськостіу вирішенніпитань життєдіяльності територіальних громад району, районна рада

ВИРІ III И Л А:

1. Створити при Лубенській районній раді Громадську раду народної довіри.
  2. Погодити Положення про Громадську раду народної довіри (додається).

3. Голові ініціативної групи з підготовки установчих зборів подати на чергову сесію районної ради відповідно до вимог чинного законодавства України матеріали для затвердження персонального складу Громадської ради народної довіри .

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісії з питань дотримання законності та правопорядку; депутатської діяльності, етики та місцевого самоврядування.

Голова районної ради                                                                                                         О.В. Темченко

Переглянути додатки до проекту рішення " Про створення Громадської  ради народної довіри"