ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Двадцять шоста сесія шостого скликання

від 18 липня 2014 року

Про внесення змін до рішення

вісімнадцятої сесії шостого скликання

від 17 травня 2013 року “Про Програму

зайнятості населення Лубенського

району на 2013-2017 роки”

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, та, з метою забезпечення раціонального використання коштів місцевого бюджету для реалізації заходів у сфері сприяння зайнятості населення, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення вісімнадцятої сесії шостого скликання від 17 травня 2013 року “Про Програму зайнятості населення Лубенського району на 2013-2017 роки” (додаються).
  2. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та Лубенському міськрайонному центру зайнятості забезпечити організацію виконання цього рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                     О.В. Темченко

Переглянути додатки до проекту рішення " Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії шостого скликання від 17 травня 2013 року "Про Програму зайнятості  накселення  Лубенського району на 2013-2017 роки".