ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Двадцять четверта сесія шостого скликання

від   4 березня 2014 року

Про звільнення заступника голови

районної ради Яковченко Є.І.

Відповідно до статей 43, 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», враховуючи заяву Яковченко Є.І. від 25.02.2014 р., районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Взяти до відома факт дострокового припинення повноважень заступником голови районної ради шостого скликання Яковченко Євгенією Іванівною.

2. Присвоїти Яковченко Євгенії Іванівні черговий 7 ранг в межах четвертої категорії посад органів місцевого самоврядування у зв’язку із виходом на пенсію.

3. Звільнити Яковченко Євгенію Іванівну з посади заступника голови районної ради у зв’язку з достроковим припиненням повноважень за власним бажанням.

Голова районної ради                                                                    О.В. Темченко