ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Двадцять третя сесія шостого скликання

від 28січня 2014 року

Про участь у Всеукраїнському

конкурсі проектів та програм

розвитку місцевого самоврядування

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положення про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2003 року N 64, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати проект Мгарської сільської ради «Реконструкція вулиці Радянська в селі Вільшанка Лубенського району Полтавської області» (далі Проект) для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування.

2. Передбачити у районному бюджеті на 2015 рік кошти для співфінансування Проекту в розмірі 100,0 тис. грн. за умови здобуття Мгарською сільською радою перемоги у Всеукраїнському конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування.

3. Районній державній адміністрації забезпечити виконання цього рішення в якості партнера.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                          О.І. Дядечко