ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Двадцять третя сесія шостого скликання

від 28 січня 2014 року

Про внесення змін до рішення районної

ради від 27 грудня 2013 року «Про

Програму економічного і соціального

розвитку Лубенського району на 2014 рік»

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення районної ради від 27 грудня 2013 року «Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2014 рік» доповнивши його додаток розділом 5 «Основні заходи на 2014 рік в соціальній сфері району» (додаються).

2. Районній державній адміністрації забезпечити виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2014 рік із урахуванням цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                        О.І. Дядечко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про внесення змін до рішення районної ради  від 27 грудня 2013 року "Про  Програму  економічного і соціального розвитку  Лубенського  району на 2014 рік"