ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Двадцять третя сесія шостого скликання

від 28 січня 2014 року

Про внесення змін до рішення районної

ради від 19 березня 2010 року «Про

прийняття в комунальну власність

Лубенської районної ради приміщення

та майна Вовчицького народного

історико-краєзнавчого музею ім. І.І.Саєнка»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про музеї і музейну справу», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення районної ради від 19 березня 2010 року «Про прийняття в комунальну власність Лубенської районної ради приміщення та майна Вовчицького народного історико-краєзнавчого музею ім. І.І.Саєнка» та виклавши пункт 1.3 додатку до нього у новій редакції:

« 1.3 Засновником музею є Лубенська районна рада Полтавської області. Вона може створювати філії та відділи Музею, що не є юридичними особами».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                              О.І.Дядечко