ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Двадцять друга сесія шостого скликання

від 27 грудня 2013 року

Про внесення змін до рішення

районної ради від 27 вересня 2013 року

«Про передачу в 2014 році бюджетних

трансфертів між місцевими бюджетами

Лубенського району на утримання ЦДЮТ»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статей 101, 106 Бюджетного Кодексу України, з метою забезпечення створення необхідних умов для виховання дітей, молоді, розвитку їх здібностей, трудового навчання, професійної орієнтації та продуктивної праці учнів, які проживають на території району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести до пункту 1 рішення двадцятої сесії районної ради шостого скликання від 27 вересня 2013 року «Про передачу в 2014 році бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району на утримання ЦДЮТ» наступні зміни:

цифри «553365» замінити цифрами «570965»;

додаток до рішення викласти у редакції, що додається.

2. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                        О.І. Дядечко

Переглянутидодатки до проекту рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 27 вересня 2013 року"Про передачу в 2014 році бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами  Лубенського  районуи на утримання ЦДЮТ".