ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

дев’ятнадцята сесія шостого скликання

від 26 липня   2013 року

Про внесення змін до рішення

районної ради від 25 вересня 2012 року

«Про передачу бюджетних трансфертів

між місцевими бюджетами Лубенського

району в 2013 році на утримання ЦДЮТ»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтей 101, 106 Бюджетного Кодексу України, з метою охоплення дітей, які проживають на території Березівської сільської ради Лубенського району, позашкільною освітою, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести до рішення чотирнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 25 вересня 2012 року «Про передачу бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району в 2013 році на утримання ЦДЮТ» із змінами, внесеними рішенням вісімнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 17 травня 2013 року «Про внесення змін до рішення районної ради від 25 вересня 2012 року «Про передачу бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району в 2013 році на утримання ЦДЮТ» наступні зміни:

1) у пункті 1 цифри «430867» замінити цифрами «436267»;

2) додаток 1 викласти у редакції, що додається.

2. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління райдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                   О.І. Дядечко