ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

дев’ятнадцята сесія шостого скликання

від 26 липня   2013 року

Про районну Дошку пошани

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою відзначення особистого внеску громадян та колективів підприємств, організацій, установ району в соціально – економічний і культурний розвиток краю, забезпечення функціонування районної Дошки пошани, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати районну Дошку пошани в оперативне управління районній державній адміністрації.
  1. Доручити районній державній адміністрації:
  1. Розробити та затвердити в установленому порядку Положення «Про районну Дошку пошани».
  1. Залучати щорічно депутатів районної ради до організації роботи по проведенню відбору кандидатур громадян та колективів для відзначення шляхом занесення на районну Дошку пошани.
  1. Здійснювати фінансування робіт та послуг, пов’язаних з функціонуванням районної Дошки пошани, за рахунок коштів районного бюджету.
  1. Передбачати щорічно при підготовці проекту Програми економічного і соціального розвитку району заходи щодо упорядкування районної Дошки пошани.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                           О.І. Дядечко