ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

вісімнадцята сесія шостого скликання

від  17 травня  2013 року

Про внесення  змін  до  рішення

районної ради від 25 грудня 2012 року

«Про Програму економічного і соціального

розвитку району на 2013 рік»

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про Загальнодержавну  програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року», рішення 29 сесії районної ради п’ятого скликання від 29 липня 2009 року «Про порядок формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести  зміни до рішення районної ради від 25грудня 2012 року «Про Програму  економічного і соціального розвитку району на 2013 рік» та доповнити його додаток розділом 3.4.1 «Поширення у районі сімейних форм виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом створення дитячого будинку сімейного типу» (додаються)

2.  Районній державній адміністрації забезпечити виконання Програми  економічного і соціального розвитку району на 2013 рік із урахуванням цього рішення.

3.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію  з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                            О.І. Дядечко

Переглянути додаток до прокту рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2012 року "Про Програму економічного  і соціального  розвитку району на 2013 рік"