ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

вісімнадцята сесія шостого скликання

від  17 травня  2013 року

Про профілактику негативних явищ

у дитячому та молодіжному середовищах

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 5 Закону України «Про загальну середню освіту», Указів Президента України «Про невідкладні заходи щодо зміцнення моральності у суспільстві та утвердження здорового способу життя» від 15.03.2002 № 258, «Про серйозні недоліки у здійсненні заходів щодо моральності та утвердження здорового способу життя у суспільстві» від 04.02.2003 № 74, з метою профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищах, попередження дитячої бездоглядності, безпритульності та правопорушень, посилення захисту моралі, вікових культурних традицій українського народу від негативного впливу антисоціальних проявів, утвердження здорового способу життя, створення належних умов для набуття молоддю правових знань та навичок, необхідних для реалізації ними своїх прав і свобод, а також покладених на них обов’язків, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Лубенській районній державній адміністрації (Алєксєєнко В. М.):

1.1. Координувати роботу установ і закладів з питань профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищах.

1.2. Забезпечити:

1.2.1. Роботу Мобільного консультаційного пункту в сільській місцевості з метою проведення групової профілактичної роботи з дітьми та молоддю району.

1.2.2. Проведення профілактичних рейдів по закладах торгівлі району з метою виявлення продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

1.2.3. Роботу щодо створення належних умов та модернізації спортивних майданчиків для залучення дітей та молоді району до активних занять фізичною культурою і спортом.

1.2.4. Активізацію роботи з позашкільної освіти та виховання дітей шляхом створення та оптимізації роботи гуртків, клубів, лекторіїв правоосвітнього профілю в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району.

1.2.5. Вжиття заходів для подальшого розвитку шкільного самоврядування та волонтерського руху  у навчальних закладах району, як форм громадського виховання толерантності особистості та набуття учнями життєвого досвіду.

1.2.6. Проведення у загальноосвітніх навчальних закладів району психолого-педагогічних семінарів.

1.2.7. Продовження практики батьківських зборів, проведення виховних годин за участю працівників правоохоронних органів, органів юстиції та громадських організацій.

1.2.8. Соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом влаштування їх до сімейних форм виховання.

1.2.9. Здійснення профілактичної роботи з питань попередження правопорушень, запобіганню дитячої безпритульності та бездоглядності.

2. Рекомендувати сільським радам активізувати роботу щодо профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищах.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                                                                О. І. Дядечко