ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

вісімнадцята сесія шостого скликання

від  17 травня  2013 року

Про  звіт  голови  районної  державної

адміністрації про виконання Програми

економічного та  соціального розвитку,

районного   бюджету   та     здійснення

делегованих районною радою повноважень

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.              Звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного та соціального розвитку, районного бюджету та здійснення делегованих районною радою повноважень взяти до відома.

2.              Районній державній адміністрації забезпечити:

-  збалансований економічний та соціальний розвиток району;

-  ефективне використання природних, трудових і фінансових ресурсів;

-  безумовне виконання Програми економічного та соціального розвитку

на 2013 рік, цільових програм з інших питань;

-  виконання районного бюджету на 2013 рік;

-  сприяння інвестиційній діяльності на території району;

-  залучення підприємств, установ та організацій, які не належать до

комунальної власності, до участі в обслуговуванні населення сіл району;

-  виконання на належному рівні інших повноважень делегованих в

установленому порядку районною радою.

3.              Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради за функціональною спрямованістю.

Голова районної ради                                                                         О.І. Дядечко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про звіт голови районної державної адміністрації  про виконання Програми економічного та соціального розвитку, районного бюджету та здійснення делегованих районною радою повноважень"