ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Третя сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 лютого 2021 року                                                                  № 90 - III

Про затвердження передавального

акту Хорольської районної ради

Відповідно до статтей 43, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 107 Цивільного кодексу України, на виконання рішення першої сесії Лубенської районної ради Полтавської області восьмого скликання від 15.12.2020р. «Про початок реорганізації Хорольської районної ради шляхом приєднання до   Лубенської районної   ради Полтавської області», розглянувши передавальний акт комісії з реорганізації Хорольської районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити передавальний акт комісії з реорганізації Хорольської районної ради (ЄДРПОУ 24824987), місцезнаходження: 37800, вул. 1 Травня, 4, м. Хорол, Хорольський район, Полтавська область, в результаті її реорганізації (приєднання) до Лубенської районної ради Полтавської області (ЄДРПОУ 21072647), місцезнаходження: площа академіка Олексія Бекетова, 19, м. Лубни Полтавської області, 37500, згідно додатку.
  2. Голові комісії з реорганізації подати державному реєстратору передавальний акт комісії з реорганізації Хорольської районної ради та інші необхідні документи для проведення реєстраційних дій у порядку, визначеному чинним законодавством України.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань управління майном, житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

Голова районної ради                                                                    Т.П. Качаненко