ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Третя сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 лютого 2021 р.                                                                     № 78 -  III

Про перерахування у 2021 році

залишку коштів спеціального фонду

Територіального центру соціального

обслуговування Лубенської

райдержадміністрації

Відповідно до статей 43 Закону України «Про місцеве самоврядування  Україні», частини другої статті 57, частини дев’ятої статті 78 Бюджетного кодексу України, з метою ефективного використання коштів місцевого бюджету, враховуючи п. 19 Положення про територіальний центр соціального обслуговування Лубенської районної державної адміністрації,  районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Перерахувати у 2021 році залишок коштів спеціального фонду Територіального центру обслуговування Лубенської районної державної адміністрації, який утворився станом на 1 січня 2021 року та втратив своє цільове призначення в сумі 160755,88 грн. (сто шістдесят тисяч сімсот п’ятдесят п’ять гривень 88 копійок) з рахунку  №UA638201720344251001200077149 на доходний рахунок загального фонду районного бюджету за кодом надходжень 24060300 «Інші надходження».
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на ліквідаційну комісію Територіального центру соціального обслуговування  Лубенської районної державної адміністрації.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів та бюджетних відносин.

Голова районної ради                                                               Т.П.Качаненко