ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Третя сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 лютого 2021 р.                                                                     № 61- III

Про дострокове припинення повноважень

депутата районної ради восьмого скликання

Карася А.І.

Відповідно до статей 43, 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», враховуючи особисту заяву депутата Лубенської районної ради восьмого скликання Карася Анатолія Івановича про складання повноважень депутата ради від 12 січня 2021 року, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити достроково повноваження депутата Лубенської районної ради Полтавської області восьмого скликання від Полтавської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Карася Анатолія Івановича у зв’язку із його особистою заявою про складання повноважень депутата ради (додається).
  2. Вивести Карася А.І. зі складу постійної депутатської комісії з питань дотримання законності правопорядку та антикорупційної політики.
  3. Інформувати Лубенську районну територіальну виборчу комісію про дострокове припинення повноважень депутата Лубенської районної ради восьмого скликання Карася А.І.

Голова районної ради                                                                Т.П. Качаненко