ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Перша сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н НЯ

від 15 грудня 2020 року

Про передачу підприємств, установ і

організацій   із   спільної   власності

територіальних громад Лубенського

району   у   комунальну   власність

Сенчанскої селищної ради

Відповідно до статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 62 ,10 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій» №1009, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад Лубенського району, комунальної власності Лубенської районної ради у власність Сенчанської об’єднаної територіальної громади, яка була утворена відповідно до чинного законодавства України:

1.1. підприємства, установи і організації за Переліком, що додається (далі – підприємства) (Додаток 1);

1.2. рухоме і нерухоме майно, яке перебуває в господарському віданні підприємств, зазначених в пункті 1.1. пункту 1 даного рішення та обліковується в бухгалтерському обліку на їх баланс (далі – майно підприємств).

1. Комунальному некомерційному підприємству «Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лубенської районної ради Полтавської області, відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації, відділ культури, молоді та спорту Лубенської районної державної адміністрації забезпечити проведення інвентаризації майна, що підлягає передачі та перебуває на їх балансі на праві оперативного управління.
  2. Лубенській районній раді, відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації, відділу культури, молоді та спорту Лубенської районної державної адміністрації, фінансовому управлінню Лубенської районної державної адміністрації, підприємствам, зазначеним в додатку до даного рішення, делегувати до складу комісій з приймання передачі майна своїх працівників.

Голова районної ради                                                         Т.П.Качаненко

до рішення першої сесії

районної ради восьмого скликання                       від 15 грудня 2020 року

П Е Р Е Л І К