ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Перша сесія восьмого скликання

від 15 грудня 2020 року

Про ліквідацію районного організаційно-методичного

центру клубних закладів Пирятинської районної ради

Відповідно до статей 43, 60, пунктів 62,10 розділу V Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктів 5.1, 5.2 «Положення про районний організаційно-методичний центр клубних закладів» затвердженого рішенням 49 сесії сьомого скликання Пирятинської районної ради від 19.08.2020р., районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Ліквідувати районний організаційно-методичний центр клубних закладів.
  2. Сектору культури Пирятинської районної державної адміністрації (Дементій Ю.І.) створити ліквідаційну комісію з ліквідації та передачі майна районного організаційно-методичного центру клубних закладів зі спільної власності територіальних громад району у комунальну власність Пирятинської об’єднаної територіальної громади та забезпечити проведення ліквідації відповідно до вимог чинного законодавства України.
  3. 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань управління майном, житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

Голова районної ради                                                                      Т.П.Качаненко