ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Перша сесія восьмого скликання

від 08 грудня 2020 року

Про обрання заступника голови Лубенської

районної ради Циганенка О.М.

Відповідно до статей 43, 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити результати голосування по виборах заступника голови Лубенської районної ради Полтавської області восьмого скликання (протокол № 3 засідання лічильної комісії по результатах виборів заступника голови Лубенської районної ради Циганенка О.М. додається).
  2. Обрати заступником голови Лубенської районної ради Полтавської області восьмого скликання Циганенка Олександра Миколайовича.
  3. Взяти до відома прийняття Присяги посадової особи місцевого самоврядування заступником голови Лубенської районної ради Полтавської області восьмого скликання Циганенком Олександром Миколайовичем (додається).

Голова районної ради                                                                  Т.П. Качаненко