ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сорок п’ята сесія сьомого скликання

від 03 вересня 2020 року

Про звернення депутатів Лубенської

районної ради Полтавської області

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до народних депутатів України Ляшенко А.О.,             Березіна М.Ю. (додаток 1).
  2. Прийняти звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Полтавської обласної ради, Полтавської обласної державної адміністрації (додаток 2).
  3. Доручити виконавчому апарату районної ради направити звернення до народних депутатів України Ляшенко А.О., Березіна М.Ю., Полтавської обласної ради, Полтавської обласної державної адміністрації в установленому порядку.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення; законності та правопорядку, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, зв’язків з громадськістю, антикорупційної політики.

Голова районної ради                                                                     Г.М.Угляниця

Переглянути звернення