ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сорок пята сесія сьомого скликання

від 03 вересня 2020 року

Про ліквідацію Лубенського

районного методичного центру

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 5 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про повну загальну середню освіту», статей 104-108 Цивільного кодексу України,   статті 59 Господарського кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити діяльність Лубенського районного методичного центу (код ЄДРПОУ 37981343) шляхом ліквідації.
  2. Cтворити та затвердити склад комісії з ліквідації Лубенського районного методичного центу (додається).
  3. Голові комісії з ліквідації:

3.1. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо ліквідації юридичної особи - Лубенського районного методичного центу у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3.2. Установити строк для пред’явлення кредиторами своїх вимог протягом двох місяців з дня оприлюднення інформації про припинення юридичної особи – Лубенського районного методичного центу в ЄДР. Заявлення кредиторами своїх вимог приймати за адресою: 37525, Полтавська область, Лубенський район, село Калайдинці, вулиця Рубцова, будинок 53.

3.3. Здійснити усі інші заходи, передбачені чинним законодавством України, пов’язані з ліквідацією Лубенського районного методичного центу та проведенням державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації.

1. Відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації забезпечити дотримання трудового законодавства під час ліквідації Лубенського районного методичного центу.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення; економіки, транспорту, зв’язку, підприємництва та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                          Г.М.Угляниця

Переглянути додатки