ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сорок п’ята сесія сьомого скликання

від 03 вересня 2020 року

Про внесення змін до Районної комплексної Програми

у сфері захисту населення і територій від надзвичайних

ситуацій техногенного та природного характеру в

Лубенському районі на 2016-2020 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вирішення завдань щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Районної комплексної Програми у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в Лубенському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням шостої сесії районної ради 7 скликання від 21 квітня 2016 року, та викласти додатки 1-3 до неї в новій редакції (додаються).
  2. Районній державній адміністрації забезпечити організацію виконання цього рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності та правопорядку, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, зв’язків з громадськістю, антикорупційної політики.

Голова районної ради                                                              Г.М. Угляниця

Переглянути додатки