ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сорок третя сесія сьомого скликання

від 30 квітня 2020 року

Про депутатський запит Сенька М.І.

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», розглянувши депутатський запит Сенька М.І., районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Підтримати запит депутата Лубенської районної ради 7 скликання Сенька М.І. (додається).
  2. Доручити виконавчому апарату районної ради направити депутатський запит Сенька М.І. до Лубенського відділу поліції ГУ НП в Полтавській області, Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області, Державної екологічної інспекції у Полтавській області в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екології та раціонального природокористування; законності та правопорядку, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, зв’язків з громадськістю, антикорупційної політики.

Голова районної ради                                                                     Г.М.Угляниця

Переглянути додатки