ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сорок друга сесія сьомого скликання

від 04 лютого 2020 року

Про затвердження Проектів землеустрою

щодо встановлення (зміни) меж населених

пунктів: с.Новооріхівка, с.Ромодан, с.Величківка

Лубенського району Полтавської області

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 4, 8, 17, 46 Закону України «Про землеустрій», пункту «г» статті 10, статей 17, 173-175, 186 Земельного кодексу України, розглянувши Проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів с.Новооріхівка, с.Ромодан, с.Величківка Лубенського району Полтавської області, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Проекти землеустрою щодо встановлення (зміни)меж населених пунктів с.Новооріхівка, с.Ромодан, с.Величківка Лубенського району Полтавської області, розроблені ПП «УГП-груп», відповідно до рішення п’ятдесят п’ятої сесії сьомого скликання Новооріхівської сільської ради від 08 серпня 2019 року «Про затвердження генеральних планів розвитку та виготовлення проектів землеустрою, щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів с.Новооріхівка, с.Величківка, с.Ромодан», рішення п’ятдесят сьомої сесії сьомого скликання Новооріхівської сільської ради від 02 жовтня 2019 року «Про погодження проектів землеустрою, щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів: с.Новооріхівка, с.Ромодан с.Величківка Лубенського району Полтавської області», розпорядження голови районної державної адміністрації від 18 жовтня 2019 року «Про погодження проектів землеустрою, щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів: с.Новооріхівка, с.Ромодан с.Величківка Лубенського району Полтавської області», згідно з якими передбачається збільшення  існуючої  площі меж села Ромодан Лубенського району Полтавської області з 308,6000 га до площі 482,1700 га., меж села Величківка Лубенського району Полтавської області з 87,0000 га до площі 145,5000 га., меж села Новооріхівка Лубенського району Полтавської області з 480,0000 га до площі 783,0000 га.

2.Рекомендувати Ромоданівській селищній раді подати це рішення Державному кадастровому реєстратору для внесення відповідних відомостей до Державного земельного кадастру.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екології та раціонального природокористування.

Голова районної ради                                                                       Г.М.Угляниця