ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сорок друга сесія сьомого скликання

від 04 лютого 2020 року

Про визнання повноважень депутата

районної ради Несена М.П.

Відповідно до статей 43, 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 89, 90 Закону України «Про місцеві вибори», враховуючи постанову Лубенської районної виборчої комісії від 16.01.2020 р. № 1, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Повідомлення Лубенської районної виборчої комісії щодо визнання обраним депутатом Лубенської районної ради сьомого скликання у багатомандатному виборчому окрузі наступного за черговістю кандидата в депутати у виборчому списку Лубенської районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Несена Миколи Петровича взяти до відома.
  2. Визнати повноваження депутата районної ради сьомого скликання у багатомандатному виборчому окрузі Несена Миколу Петровича від Лубенської районної організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

Голова районної ради                                                                  Г.М. Угляниця