ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Про передачу майна Хорошківської

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Лубенської районної ради Полтавської області

Відповідно до статей 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи вимоги передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», у зв’язку із ліквідацією Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області, яка розташована на території Хорошківської сільської ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно майно (будівлі та споруди) Хорошківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл району, інтереси яких представляє Лубенська районна рада, у комунальну власність територіальної громади сіл, інтереси яких представляє Хорошківська сільська рада.
  2. Відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити передачу майна (будівлі та споруди) Хорошківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл району, інтереси яких представляє Лубенська районна рада, у комунальну власність територіальної громади сіл, інтереси яких представляє Хорошківська сільська рада в установленому порядку.
  3. 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, транспорту, зв’язку, підприємництва та управління комунальною власністю

Голова районної ради                                                                          Г.М. Угляниця