ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сорокова сесія сьомого скликання

від 12 листопада 2019 року

Про перепрофілювання та зміну назви

Духівської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів імені П.М.Рака

Лубенської районної ради Полтавської області

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування України», статей 10, 12, 13, 22 Закону України «Про освіту», статей 9,11 Закону України «Про загальну середню освіту», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та з метою підвищення ефективності заходів щодо розвитку освітньої галузі у районі, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Перепрофілювати та змінити назву Духівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені П.М.Рака Лубенської районної ради Полтавської області (код ЄДРПОУ 23547209) у Духівську гімназію імені П.М. Рака Лубенської районної ради Полтавської області шляхом пониження ступеня.
  2. Затвердити статут Духівської гімназії імені П.М. Рака Лубенської районної ради Полтавської області у новій редакції (додається)
  3. Директору Духівської гімназії імені П.М. Рака Лубенської районної ради Полтавської області:

3.1. Подати відповідні документи для державної реєстрації змін до відомостей, які містяться в ЄДР щодо Духівської гімназії імені П.М. Рака Лубенської районної ради Полтавської області.

3.2. Забезпечити дотримання трудового законодавства під час перепрофілювання та зміни назви Духівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені П.М. Рака Лубенської районної ради Полтавської області у Духівську гімназію імені П.М. Рака Лубенської районної ради Полтавської області шляхом пониження ступеня.

1. Видатки на утримання Духівської гімназії імені П.М. Рака Лубенської районної ради Полтавської області здійснювати згідно Бюджетного кодексу України.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                           Г.М. Угляниця

Переглянути додатки