ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Тридцять третя сесія сьомого скликання

від 27 листопада 2018 року

Про внесення змін до районної комплексної

Програми розвитку місцевого самоврядування

у Лубенському районі на 2018 рік

Відповідно до п.16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення належних умов для підвищення ефективності діяльності місцевих рад, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до районної комплексної Програми розвитку місцевого самоврядування у Лубенському районі на 2018 рік, затвердженої рішенням двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 11 квітня 2018 року та викласти розділ І «Загальна характеристика Програми» та заходи Програми  розділу V «Завдання Програми та результативні показники» в новій редакції (додатки 1, 2).
  2. Рекомендувати районній державній адміністрації передбачити кошти на реалізацію заходів даної Програми з урахуванням змін.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності та правопорядку, місцевого самоврядування депутатської діяльності та етики, зв’язків з громадськістю, антикорупційної політики.

Голова районної ради                                                                   Г.М.Угляниця

Переглянути додатки