ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Про  передачу  бюджетних  трансфертів

між місцевими бюджетами Лубенського

району в 2012 році на утримання ЦДЮТ

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 92 Бюджетного Кодексу України, з метою забезпечення  створення необхідних умов для виховання дітей, молоді, розвитку їх здібностей, трудового навчання, професійної орієнтації та продуктивної праці учнів, які проживають на території Лубенського району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Погодити передачу до районного бюджету в 2012 році бюджетних трансфертів у розмірі 365000 гривень на утримання Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості, який здійснює виховання дітей, молоді, розвитку їх здібностей, трудового навчання, професійної орієнтації та продуктивної праці учнів, які проживають на території району (додаток 1).

2.Голові районної ради Дядечку О.І. укласти договори про передачу бюджетних трансфертів у 2012 році між районною та сільськими радами в терміни, визначені законодавством України.

3.Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління райдержадміністрації.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                               О.І. Дядечко

Переглянути додатки до рішення сесії "Про передачу бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району у 2012 році на утимання ЦДЮТ"