ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Восьма сесія шостого скликання

від  7  жовтня     2011 року

Про Порядок  передачі  в оренду майна спільної

власності   територіальних   громад  сіл   району,

Методику розрахунку та порядок  використання

плати  за оренду, типові форми договорів оренди

Відповідно до статті 143 Конституції України,  статей 43, 44,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України  «Про оренду державного та комунального майна»,  Цивільного  та  Господарського кодексів України,  районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.   Затвердити :

Порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних    громад сіл       району (додаток 1);

Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду майна     спільної      власності територіальних громад сіл району (додаток 2);

Типові форми договорів оренди цілісного майнового комплексу, оренди нерухомого майна та іншого окремого   індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад сіл району (додатки 3,4).

2.  Підприємствам, установам, організаціям, які уповноважені управляти та є орендодавцями майна спільної власності територіальних громад сіл району:

2.1.При передачі майна в оренду керуватися затвердженими Порядком , Методикою та типовими формами договорів.

2.2. Привести чинні договори оренди у відповідність до затверджених Порядку, Методики та типових форм договорів оренди.

3.   Рекомендувати  сільським радам району  розробити та затвердити  відповідний порядок щодо передачі в оренду майна, яке перебуває у власності територіальних громад сіл.

4.  Районній державній адміністрації забезпечити виконання заходів з відстеження результативності цього регуляторного акта у встановленому порядку.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                             О.І.Дядечко

Переглянути додатки до рішення "Про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл району, Методику розрахунку та порядок використання плати за оренду, типові форми договорів оренди"